Saturday, 30 April 2011

mama msak hari nie ttbe jeh bley sedap :)

weahoooooooo ! OMMGEEE ! ttbe jeh mama msak bley sedap . tkejot jgakk sbenanye . slalunya adk mst ckp 'mama msak ape nie ? eeii , tak sdap lngsung' . tp hri nie adk tak ckp ppe .siap tmbah 2 kali lagi . then slalunye jgak TONG SAMPAH yg akan mkan smue tuh , sbb tak sdap . haha . hari nie tak smpat nak msok dlm TONG SMPAH sbb sdp sgtt . thankss mama <3

No comments:

Post a Comment

Daisypath Anniversary tickers